BERMEO FUTBOL TALDEA

1950 urtean sortua

Taldeak



Hurrengo Partidua

МультиВход
 

Bermeo-ko futbol eskolatik informatzen dugu ikastaroaren hasiera Urriaren 9an izango dela eta oraindik ba-daudela  izen-emate orriak 4-12 urteko umeak 2016-2017 ikasturtean parte hartzeko.

 

Bai ikasle berriek bai aurreko urtekoek izen-emate-orriak eguneratutako datu guztiez bete behar izango dituzte.
Datozen egunetan ikasturteari buruzko guztia informatuko dugu ikastetxe guztietan.

Izen-emate-orriak eman ahal izango dira klubaren bulegoetan egunero 18:00h tik 20:00h tara.

Urteko Egutegiak prestatzen gaude eta datorren astean ipiniko dira.

 

Desde la escuela de futbol de Bermeo os informamos que ya estan a vuestra disposicion las hojas de inscripcion para todos aquellos niños  y niñas entre 4 y 12 años que esten interesados en participar en el curso 2016-2017.

Tanto los nuevos alumnos como los de años anteriores deberan rellenar las hojas de inscripcion con todos los datos actualizados.

En los proximos dias informaremos en todos los centros escolares todo lo referente al presente curso.

Las hojas se podrán entregar en las oficinas de 6 a 8 todos los días.

Estamos confeccionando los calendarios para todo el año que los presentaremos la próxima semana

 

BERMEOKO FUTBOL ESKOLA.

Attachments:
Download this file (Izen emate orria 16-17.pdf)Izen emate orria 2016 - 2017[ ][ ]74 kB263 Downloads

Babesleak

Azken Emaitzak

 

 

 

 

 

 

 

Hirugarren Maila
Bermeo 4:0 Amurrio
Erregional Lehenengo Maila
Umore Ona 2:1 Bermeo B
Jubenil Lehentasun Maila
Jubenil A 3:1 Barakaldo
Jubenil Bigarren Maila
Jubenil B 4:4 Amorebieta 
Emakumeak Lurralde Maila
Emakumeak 1:4 Erandio
Kadetea Ohorezko Maila
Loiola Ind.  1:3  Kadete A
Kadetea Bigarren Maila
Kadete B 2:0 Larramendi
Infantil 03 - Liga R
Leioa 2:1 Infantil 03A
 Infantil 03- Liga B
Otxarkoaga 0:1 Infantil 03B
Infantil 04 - Liga A
Infantil 04A 2:1 Ibarsusi
 Infantil 04- Liga B
Otxarkoaga 5:1 Infantil 04B
Alevin 05 - Liga A  
Alevin 05A 8:5 Mungia
Alevin 05 - Liga B
Alevin 05B 7:1 Lauaxeta
Alevin 05 - Liga D
 Ugao 12:0 Alevin 05C
Alevin 06 - Liga B
Alevin 06A 5:3 Lumo
Alevin 06 - Liga B
Alevin 06B 14:1 Jesuitak
Benjamin 07 - Liga B
Benjamin 07A 2:2 Uritarra
Benjamin 07 - Liga B
Benjamin 07B -:- Etxebarri
Benjamin 08 - Liga B
Gertasport 6:3 Benjamin 08A
Benjamin 08 - Liga D
Itxas Txiki 8:3 Benjamin 08B