BERMEO FUTBOL TALDEA

1950 urtean sortua

Taldeak



Hurrengo Partidua

Hirugarren mailako taldea atzo Uztailak 18an hasi da entrenatzen. Toño Vadillo-ren taldeak aurpegi berri asko aurkeztu zituen eta asteburu honetatik aurrera lagunartekoak jokatzen hasiko da.

Jokalari Barriak

  • Xabi Nuñez (Zalla)
  • Jon Ander Cota (Santurtzi)
  • Borja Erice (Santutxu)
  • Mikel Zaton (Somorrostro)
  • Hugo Cabanas (Balmaseda)
  • Mario Sanchez (Balmaseda)
  • Aitor Villar (Zalla)
  • Ukerdi Corres (Zalla)
  • Ander Jimenez (Bermeo B)
  • Ibon Erauzkin (Bermeo B)
  • Ekain Ormaza (Bermeo B)
  • Gotzon Basaldua (Bermeo B)
  • Asier Uribarri (Abadiño)
  • Ruben Garcia (CD Vitoria)

Ez dutenak segituko Bermeon: Pedernales, Amorrortu, Josue, Susmozas, Egaña, Juan, Unai, Jagoba

 

Aurre-denboraldiko lagunartekoak

  • Uztailak 25, 18:30 (Urritxe) Amorebieta - Bermeo (4-0)
  • Uztailak 27, 19:30 (Itxasgane) Bermeo - Arenas (0-1)
  • Uztailak 30, 19:00 (Itxasgane) Bermeo - Leioa (1-0)
  • Abuztuak 3, 19:45 (Itxasgane) Bermeo - Castro (1-1)
  • Abuztuak 6, 18:00 (Fadura) Getxo - Bermeo (0-7)
  • Abuztuak 13-14 18:00 Arratia-ko Txapelketa (Bermeo 0-0 Erandio) - (Arratia - Alaves B), Finala Alaves 2-1 Bermeo
  • Abuztuak 17, 19:30h (Etxezuri) Deusto - Bermeo (2-1)
  • Abuztuak 20, 11:30h (Itxasgane) Bermeo - Danok Bat Jubenil (5-0)

 

Partekatu mezu hau

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Babesleak

Azken Emaitzak

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Hirugarren Maila
Bermeo 1:1 Alaves B
Erregional Lehenengo Maila
Urbieta 3:2 Bermeo B
Jubenil Lehentasun Maila
Jubenil A 1:1 Iturrigorri
Jubenil Bigarren Maila
Beti Blues 3:5 Jubenil B
Emakumeak Lurralde Maila
Emakumeak 1:2 Ugeraga
Kadetea Ohorezko Maila
Kadete A 1:4 Danok Bat
Kadetea Bigarren Maila
Iurretako 1:0 Kadete B
Kadetea Bigarren Maila
Urdaibai 1:0 Kadete C
Infantil 04 - Liga R
Athletic 1:4 Infantil 04A
Infantil 05 - Liga R
Infantil 05A 3:5 Deusto
 Infantil 05- Liga A
Infantil 05B 3:7 Lumo
 Infantil 05- Liga B
Baskonia -:- Infantil 05C
Alevin 06 - Liga R 
Erandio 4:9 Alevin 06A
Alevin 06 - Liga A
Urdaneta 6:0 Alevin 06B
Alevin 07 - Liga A
Arratia 3:0 Alevin 07A
Alevin 07 - Liga B
Lumo 0:4 Alevin 07B
Benjamin 08 - Liga A
Benjamin 08A 3:3 Mungia
Benjamin 08 - Liga B
Benjamin 08B 4:5 Lagun Artea
Benjamin 09 - Liga B
Benjamin 09A 7:0 Ugeraga
Benjamin 09 - Liga D
Benjamin 09B 5:2 Mungia