BERMEO FUTBOL TALDEA

1950 urtean sortua

Taldeak



Hurrengo Partidua

МультиВход
 

Hirugarren mailako taldea atzo Uztailak 18an hasi da entrenatzen. Toño Vadillo-ren taldeak aurpegi berri asko aurkeztu zituen eta asteburu honetatik aurrera lagunartekoak jokatzen hasiko da.

Jokalari Barriak

  • Xabi Nuñez (Zalla)
  • Jon Ander Cota (Santurtzi)
  • Borja Erice (Santutxu)
  • Mikel Zaton (Somorrostro)
  • Hugo Cabanas (Balmaseda)
  • Mario Sanchez (Balmaseda)
  • Aitor Villar (Zalla)
  • Ukerdi Corres (Zalla)
  • Ander Jimenez (Bermeo B)
  • Ibon Erauzkin (Bermeo B)
  • Ekain Ormaza (Bermeo B)
  • Gotzon Basaldua (Bermeo B)
  • Asier Uribarri (Abadiño)
  • Ruben Garcia (CD Vitoria)

Ez dutenak segituko Bermeon: Pedernales, Amorrortu, Josue, Susmozas, Egaña, Juan, Unai, Jagoba

 

Aurre-denboraldiko lagunartekoak

  • Uztailak 25, 18:30 (Urritxe) Amorebieta - Bermeo (4-0)
  • Uztailak 27, 19:30 (Itxasgane) Bermeo - Arenas (0-1)
  • Uztailak 30, 19:00 (Itxasgane) Bermeo - Leioa (1-0)
  • Abuztuak 3, 19:45 (Itxasgane) Bermeo - Castro (1-1)
  • Abuztuak 6, 18:00 (Fadura) Getxo - Bermeo (0-7)
  • Abuztuak 13-14 18:00 Arratia-ko Txapelketa (Bermeo 0-0 Erandio) - (Arratia - Alaves B), Finala Alaves 2-1 Bermeo
  • Abuztuak 17, 19:30h (Etxezuri) Deusto - Bermeo (2-1)
  • Abuztuak 20, 11:30h (Itxasgane) Bermeo - Danok Bat Jubenil (5-0)

 

Babesleak

Azken Emaitzak

 

 

 

 

 

 

 

Hirugarren Maila
Bermeo 2:0 Santutxu
Erregional Lehenengo Maila
Lezama 3:0 Bermeo B
Jubenil Lehentasun Maila
Moraza 0:1 Jubenil A
Jubenil Bigarren Maila
Jubenil B 3:4  Lekeitio
Emakumeak Lurralde Maila
Emakumeak 2:1 Berri Otxoa 
Kadetea Ohorezko Maila
Kadete A  3:1  Indartsu
Kadetea Bigarren Maila
Amorebieta 3:4 Kadete B
Infantil 03 - Liga R
Infantil 03A 1:2 Solokoetxe
 Infantil 03- Liga B
Infantil 03B 1:3 Gernika
Infantil 04 - Liga A
Lekeitio 1:1 Infantil 04A
 Infantil 04- Liga B
Infantil 04B 3:0 Padura 
Alevin 05 - Liga A  
Uritarra 5:4 Alevin 05A
Alevin 05 - Liga B
Lauaxeta 2:2 Alevin 05B
Alevin 05 - Liga D
Alevin 05C 2:5 Lauro
Alevin 06 - Liga B
Lumo 1:3 Alevin 06A
Alevin 06 - Liga B
Jesuitak 2:7 Alevin 06B
Benjamin 07 - Liga B
Uritarra 3:4 Benjamin 07A
Benjamin 07 - Liga B
Etxebarri 0:1 Benjamin 07B
Benjamin 08 - Liga B
Benjamin 08A 3:2 Gertasport
Benjamin 08 - Liga D
Benjamin 08B 4:3 Ikas Txiki 
   Alde       Golak     Kontra