BERMEO FUTBOL TALDEA

1950 urtean sortua

Taldeak



Hurrengo Partidua

Uda honetan UDAKO TXOKOAN gazteentzat 3 jarduera mota ditugu geldik ez geratzeko. Aukeratu zure adina edo zure gusturako egokiena. www.udakotxokoa.com web orrian informazio guztia.

Apirilaren 30ean 12:30etan aurkezpen-jaia ospatuko da Itxasganen XAIBOR-ek antolatuta. Izen-emate bat zozketatuko aurkezpen jaia baino lehen edo bertan egunean erregistratu direnen artean.

Udako Txokoa Txikia

Aurtongo udan herriko neska mutil txikienak (3-4 urte) ere kontutan izan nahi ditugu eta horregaitik udako txoko txikian parte hartzeko gonbidapena luzatzen dizuegu.

Udako Txokoa

Aurton ere, Bermeo futbol taldeak udako txokoa antolatuko dau udan itxas-gane futbol zelaian. Auten,  3 txanda egongo dira 5 urtetik gora-ko gazteentzako.

Arreta Surf 

Aurtengo udan, aurrerapauso bat emanez 10 urtetik gorako umeei eskaintza bikain bat aurkezten dizuegu, Urdaibaiko Biosfera Erreserbaren inguruetan gozatzeko kanpaleku eder bat. Astelehenetik ostiralera arteko egonaldia izango da, Honetarako Bermeoko Artike auzoko Arreta Landetxea izango dugu egoitza.

Partekatu mezu hau

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Babesleak

Azken Emaitzak

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Hirugarren Maila
Bermeo 1:1 Alaves B
Erregional Lehenengo Maila
Urbieta 3:2 Bermeo B
Jubenil Lehentasun Maila
Jubenil A 1:1 Iturrigorri
Jubenil Bigarren Maila
Beti Blues 3:5 Jubenil B
Emakumeak Lurralde Maila
Emakumeak 1:2 Ugeraga
Kadetea Ohorezko Maila
Kadete A 1:4 Danok Bat
Kadetea Bigarren Maila
Iurretako 1:0 Kadete B
Kadetea Bigarren Maila
Urdaibai 1:0 Kadete C
Infantil 04 - Liga R
Athletic 1:4 Infantil 04A
Infantil 05 - Liga R
Infantil 05A 3:5 Deusto
 Infantil 05- Liga A
Infantil 05B 3:7 Lumo
 Infantil 05- Liga B
Baskonia -:- Infantil 05C
Alevin 06 - Liga R 
Erandio 4:9 Alevin 06A
Alevin 06 - Liga A
Urdaneta 6:0 Alevin 06B
Alevin 07 - Liga A
Arratia 3:0 Alevin 07A
Alevin 07 - Liga B
Lumo 0:4 Alevin 07B
Benjamin 08 - Liga A
Benjamin 08A 3:3 Mungia
Benjamin 08 - Liga B
Benjamin 08B 4:5 Lagun Artea
Benjamin 09 - Liga B
Benjamin 09A 7:0 Ugeraga
Benjamin 09 - Liga D
Benjamin 09B 5:2 Mungia