BERMEO FUTBOL TALDEA

1950 urtean sortua

Taldeak



Hurrengo Partidua

Entrenatzaile bezala urte bat berritu ondoren, Toño Vadillo datorren denboraldirako plantilla berritzen hasi da eta etxekoak izan dira lehenak.

 Sail honetan  joango gara jartzen Bermeo 2017 / 2018 plantillarako mugimendu guztiak. Entrenamenduak Uztailaren 18an hasiko dira 19:00h tan Itxasganen.

BERMEO 2017-2018

  • Igor Ispizua (Bermeo F.T.)
  • Xabier Zulueta (Bermeo F.T.)
  • Unai Santamaria (Bermeo F.T.)
  • Gotzon Basaldua (Bermeo F.T.)
  • Ibon Erauzkin (Bermeo F.T.)
  • Carlos Uriarte (Bermeo F.T.)
  • Mario Sanchez (Bermeo F.T.)
  • Urtzi Erleaga (C.D. Santurtzi)
  • Ekaitz Azcuenaga (Zalla UC)
  • Andoni Nuñez (SD Deusto)
  • Aitor Etxebarriazarraga (Portugalete)
  • Ibon Diez (Arenas)
  • Aitor Kortabitarte (Somorrostro)
  • Aitor Gonzalez "Bilbo" (Bermeo)
  • Ander Revilla (Gatika)
  • Ioritz Bilbao "Maka"
  • Aimar Cid (Gernika)
  • Sergio Martin
  • Javier Tarantino (Sestao River)
  • Borja Altamira (CD Derio)

 

Partekatu mezu hau

Submit to DeliciousSubmit to DiggSubmit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

Babesleak

Azken Emaitzak

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Hirugarren Maila
Bermeo 1:1 Alaves B
Erregional Lehenengo Maila
Urbieta 3:2 Bermeo B
Jubenil Lehentasun Maila
Jubenil A 1:1 Iturrigorri
Jubenil Bigarren Maila
Beti Blues 3:5 Jubenil B
Emakumeak Lurralde Maila
Emakumeak 1:2 Ugeraga
Kadetea Ohorezko Maila
Kadete A 1:4 Danok Bat
Kadetea Bigarren Maila
Iurretako 1:0 Kadete B
Kadetea Bigarren Maila
Urdaibai 1:0 Kadete C
Infantil 04 - Liga R
Athletic 1:4 Infantil 04A
Infantil 05 - Liga R
Infantil 05A 3:5 Deusto
 Infantil 05- Liga A
Infantil 05B 3:7 Lumo
 Infantil 05- Liga B
Baskonia -:- Infantil 05C
Alevin 06 - Liga R 
Erandio 4:9 Alevin 06A
Alevin 06 - Liga A
Urdaneta 6:0 Alevin 06B
Alevin 07 - Liga A
Arratia 3:0 Alevin 07A
Alevin 07 - Liga B
Lumo 0:4 Alevin 07B
Benjamin 08 - Liga A
Benjamin 08A 3:3 Mungia
Benjamin 08 - Liga B
Benjamin 08B 4:5 Lagun Artea
Benjamin 09 - Liga B
Benjamin 09A 7:0 Ugeraga
Benjamin 09 - Liga D
Benjamin 09B 5:2 Mungia