BERMEO FUTBOL TALDEA

1950 urtean sortua

Taldeak



Hurrengo Partidua

Oraindik ez dago partidurik !!!

Entrenatzaile bezala Pablo Turrillas konfirmatutu ondoren, datorren denboraldirako plantilla berritzen hasi dira lehen taldeko teknikariak.

Sail honetan joango gara jartzen Bermeo 2018 / 2019 plantillarako mugimendu guztiak. Entrenamenduak Uztailaren 19an hasiko dira 19:00h tan Itxasganen.

BERMEO 2018-2019

Teknikariak

  • Entrenatzailea: Pablo Turrillas
  • Bigarrena: Andoni Urkiri
  • Atezainen entrenatzailea: 
  • Prestatzaile fisiokoa: Unai Algorta
  • Masajista: Maider Goienetxea
  • Delegatua: Mikel Roman

Jokalariak

  • Igor Ispizua (Bermeo F.T.)
  • Xabier Zulueta (Bermeo F.T.)
  • Jabi Tarantino (Bermeo F.T.)
  • Gotzon Basaldua (Bermeo F.T.)
  • Ibon Erauzkin (Bermeo F.T.)
  • Andoni Nuñez (Bermeo F.T.)
  • Borja Etxebarriazarraga (Bermeo F.T.)
  • Unai Marino (Eibar)
  • Ibon Diez (Bermeo F.T.)
  • Unai Santamaria (Bermeo F.T.)
  • Markel Goienetxea (Bermeo F.T.)
  • Ioritz Bilbao "Maka" (Bermeo F.T.)
  • Eneko Basaldua (Athletic-ek utzita)
  • Ander Egileor (CD Getxo)
  • Aitor Arberas (CD Getxo)
  • Karlos Uriarte (Bermeo F.T.)
  • Enzo Leon (Retuerto)
  • Unai Intxausti (CD Getxo)
  • Mikel Zaton (Sestao River)

Aurredenboraldia egingo dute

  • Hermann Pelissier (Bermeo B)
  • Gorka Garai (Bermeo B)
  • Jon Nieto (Jubenil A)
  • Ibon Oar-Arteta (Jubenil A)
  • Asier De Balenciaga (Jubenil A)
  • Jon Goirizelaia (Jubenil A)
  • Luka Gianotti (Jubenil A)
  • Jorge Uriarte (Jubenil A)
  • Xabier Olaeta (Jubenil A)
  • Jon Jodar "Jota" (Danok Bat)

Aurredenboraldiko Lagunartekoak

  1. Abuztuak 4 (Itxasgane) Bermeo - Santutxu
  2. Abuztuak 8 (Itxasgane) Bermeo - Amorebieta
  3. Abuztuak 11 (Zaldupe) Aurrera Ondarroa - Bermeo
  4. Abuztuak 15 (Itxasgane) Bermeo - Zamudio
  5. Abuztuak 18 (Garmendipe) Lagun Onak - Bermeo
0
0
0
s2smodern

Babesleak

Azken Emaitzak

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Erregional Lehenengo Maila
Montefuerte 2:0 Bermeo B
Kadetea Bigarren Maila
Kadete B 3:0 Gorbeiako
Kadetea Bigarren Maila
Betiermu 2:1 Kadete C
 Infantil 05- Liga B
Infantil 05C 1:2 Baskonia
Alevin 06 - Liga A
Alevin 06B 0:2 Urdaneta