BERMEO FUTBOL TALDEA

1950 urtean sortua

Harpidetu

Klubaren berriak edo sustapenak jasoteko, betetu zure izena eta posta elektronikoa
captcha 

Instagram

Berri gehiago ..

20 Aza 2017 09:25
Reparto del pastel

Demasiados goles se vieron la tarde del sábado en Itxasgane para un partido tan trabado ante el Lagun Onak de Azpeitia. Como su [ ... ]

Irakurri...
19 Aza 2017 11:25
Burua altza ezinik

Burua altza ezinik dabil gure taldea, azken ihardunalditan. Gauzak argi eukeezala urten ziran Pentara gorritxoak, baina intentsitate [ ... ]

Irakurri...
13 Aza 2017 10:08
Fatídico descuento

Un gol de Bonilla en el 92 dilapida todas las opciones Txos en tierras jarrilleras después de conseguir empatar unos minutos antes. [ ... ]

Irakurri...
10 Aza 2017 19:48
Efikazia falta

Zapatuan Bermeo B-k bisita egiten eutson Loiola Indautxuri Aitxarteko zelai gatzean. Hasieratik ikusi zen bilbotatrak partidan [ ... ]

Irakurri...
06 Aza 2017 08:40
Arrollados por un tren

Bastaron 45 minutos para que los vagoneros sentenciaran el encuentro la tarde del sábado en un Itxasgane que termino como una [ ... ]

Irakurri...
02 Aza 2017 10:40
El Bermeo renace de sus cenizas

Primera y esperada victoria a domicilio en un buen escenario como Artunduaga ante el filial del Athletic. 

Irakurri...
gehiago
Instagram Facebook page Flickr Bermeo FT Follow me Subscribe by E-Mail

Neguko Txokoa 17/18

Ordutegiak

Urretxindorra - Bermeo B

16-12-2017 18:00h

Taldea: Bermeo B

Zelaia: Pol. Rekalde (HA)

Herria: Bilbo

Bus: 16:00h

Babesleak

Azken Emaitzak

 

 

 

 

 

 

      

 

 

Hirugarren Maila
Zamudio -:- Bermeo
Erregional Lehenengo Maila
Urretxindorra -:- Bermeo B
Jubenil Lehentasun Maila
Basconia -:- Jubenil A
Jubenil Bigarren Maila
Jubenil B -:- Ermua Blues
Emakumeak Lurralde Maila
Derio -:- Emakumeak
Kadetea Ohorezko Maila
Kadete A  -:-  Padura
Kadetea Bigarren Maila
Berriatuko -:- Kadete B
Kadetea Bigarren Maila
Kadete C -:- Lekeitio
Infantil 04 - Liga R
Gernika -:- Infantil 04A
 Infantil 04- Liga B
Infantil 04B -:- Arteaga
Infantil 05 - Liga R
Infantil 05A -:- Amorebieta
 Infantil 05- Liga A
Infantil 05B -:- Gernika
 Infantil 05- Liga B
 Galdakao -:- Infantil 05C
Alevin 06 - Liga R 
Astrabuduako -:- Alevin 06A
Alevin 06 - Liga A
Alevin 06B -:- Askartza
Alevin 07 - Liga A
Santutxu -:- Alevin 07A
Alevin 07 - Liga B
Gernika -:- Alevin 07B
Benjamin 08 - Liga A
Benjamin 08A -:- Barrika
Benjamin 08 - Liga B
Bakio -:- Benjamin 08B
Benjamin 09 - Liga B
Col. Vizcaya -:- Benjamin 09A
Benjamin 09 - Liga D
 Mungia -:- Benjamin 09B


 

 

 

Hirugarren maila

Hurrengoa
Zelaia: Zelaia: Gazituaga (HN) Ig, 17. Abe. 2017 17:00
Zamudio S.D
ZamudioGrafikoa
Egutegia
-:- Bermeo F.T.
BermeoGrafikoa
Egutegia

Zelaia: Zelaia: Itxas Gane (HN) Lr, 23. Abe. 2017 17:00
Bermeo F.T.
BermeoGrafikoa
Egutegia
-:- Balmaseda F.C.
BalmaGrafikoa
Egutegia

Sailkapenak


# Team JUG PTS DIF
1 Beasain 17 34 16
2 Santurtzi 17 30 8
3 Real C 17 30 4
4 Cultural 17 30 4
5 Portu 17 27 9
6 Sodupe 16 26 2
7 Zamudio 17 26 6
8 Lagun 17 26 2
9 Santutxu 17 26 -1
10 Balma 17 24 -4
11 Sestao 16 23 5
12 Somorrostro 17 23 6
13 Amurrio 17 22 -1
14 Alaves 16 21 2
15 Deusto 17 20 -1
16 Bermeo 17 20 -6
17 Basconia 17 15 -4
18 Anaitasuna 17 13 -9
19 Getxo 17 10 -18
20 Aurrera 16 6 -20

Argazkiak 16-17