BERMEO FUTBOL TALDEA

1950 urtean sortua

Taldeak



Show EventsInprimatu

Ordutegiak - Archive

   
 
Data Partidua Zelaia Herria Taldea
20.05.2017
10.15 h
Moraza - Bermeo Artxanda (HA) Sondika Infantil 05A
20.05.2017
12.00 h
Bermeo 05A - Athletic Penta (HA) Bermeo Alebin 06A
20.05.2017
17.00 h
Lekeitio - Bermeo B Larrotegi (HA) Lekeitio Jubenil B
20.05.2017
17.00 h
Bermeo - Lezama Sport Penta (HA) Bermeo Bermeo B
27.05.2017
10.30 h
Getxo - Bermeo 05A Bolue (HA) Getxo Alebin 06A
27.05.2017
11.30 h
Bermeo 04A - Betolaza Penta (HA) Bermeo Infantil 05A
10.06.2017
10.15 h - 14.45 h
Emakumeen Lauko Txapelketa Penta (HA) Bermeo Emakumeak
26.07.2017
19.30 h
Bermeo - Leioa Itxas Gane (HN) Bermeo Bermeo A
29.07.2017
11.00 h
Bermeo - Gernika Itxas Gane (HN) Bermeo Bermeo A
02.08.2017
19.30 h
Sodupe - Bermeo Hurtado de Saratxo (HN) Sodupe Bermeo A
05.08.2017
11.00 h
Bermeo - Basconia Itxas Gane (HN) Bermeo Bermeo A
09.08.2017
19.30 h
Bermeo - Amorebieta Itxas Gane (HN) Bermeo Bermeo A
12.08.2017
18.00 h
Alaves B - Bermeo Urbieta (HA ) Igorre Bermeo A
16.08.2017
19.30 h
Somorrostro - Bermeo El Malecon Berria (HA) Somorrostro Bermeo A
19.08.2017
11.00 h
Bermeo - Portugalete Itxas Gane (HN) Bermeo Bermeo A
26.08.2017
11.00 h
I. Urdaibai Kopa Urbieta (HA) Gernika Bermeo B
27.08.2017
19.00 h
Sestao River - Bermeo Las LLanas (HN) Sestao Bermeo A
02.09.2017
18.00 h
Bermeo - Cultural Durango Itxas Gane (HN) Bermeo Bermeo A
09.09.2017
18.00 h
Somorrostro - Bermeo El Malecon Berria (HA) Somorrostro Bermeo A
30.09.2017
15.00 h
Bermeo B - Arripu Penta (HA) Bermeo Kadete B
30.09.2017
17.00 h
Bermeo - Deusto Itxas Gane (HN) Bermeo Bermeo A
30.09.2017
19.00 h
Bermeo B - Amorebieta B Penta (HA) Bermeo Bermeo B
14.10.2017
09.30 h
Bermeo 06A - Lemoa Harrobi Penta (HA) Bermeo Alebin 06A
14.10.2017
11.00 h
Abadiño - Bermeo 04A Astola (HA) Abadiño Infantil 04A
14.10.2017
15.30 h
Begoña - Bermeo A Maiona (HA) Bilbo Jubenil A
14.10.2017
17.00 h
Bermeo B - Iurretako Penta (HA) Bermeo Kadete B
14.10.2017
19.00 h
Bermeo B - Zaldua Penta (HA) Bermeo Jubenil B
21.10.2017
09.00 h
Amorebieta - Bermeo 05A Txolon (HA) Amorebieta Infantil 05A
21.10.2017
09.30 h
Lumo - Bermeo 05B Urbieta (HA) Gernika Infantil 05B
21.10.2017
10.30 h
Berriatuko - Bermeo B Ibarra (HA) Berriatua Bermeo B

Orrialdea 1-(e)tik 4-(e)ra