bermeo futbol taldea

1950 urtean sortua

Taldeak

Zelaia: Itxas Gane (HN) | Hirugarren maila 18-19


Zelaiaren datuak
Helbidea Pintor Benito Barrueta Kalea, 2 

Klubaren armarria

Itxas Gane (HN)

Zelaiaren Deskripzioa

Itxas Gane Futbol zelaia , 102 x 65 metro neurriko belar naturalezko zelaia da, 3.000 lagunentzako lekua duena.

Klubeko taldeak

Hirugarren maila 18-19 - Bermeo F.T. (BER)

Lagunartekoak - Bermeo F.T. (BER)

Tercera División 14-15 - Bermeo F.T. (BER)

Tercera División 13-14 - Bermeo F.T. (BER)

Ohorezko maila 19-20 - Bermeo F.T. (BER)

Lagunartekoak 19-20 - Bermeo F.T. (BER)

Hurrengo partiduak

Larunbata, 21. Iraila 2019
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Getxo C.D.
Larunbata, 28. Iraila 2019
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Elorrio
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Zamudio S.D
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Sondika
Larunbata, 05. Urria 2019
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Dinamo San Juan
Larunbata, 12. Urria 2019
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Dinamo San Juan
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Aurrera Ondarroa S.D.
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - San Pedro S.D.
Larunbata, 19. Urria 2019
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Zamudio S.D
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - SD Erandio
Larunbata, 26. Urria 2019
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Derio
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Aurrera Ondarroa S.D.
Larunbata, 02. Azaroa 2019
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Padura
Ostirala, 08. Azaroa 2019
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Elorrio
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Sondika
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Dinamo San Juan
Larunbata, 16. Azaroa 2019
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Derio
Ostirala, 22. Azaroa 2019
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Gatika
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Galdakao
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Uritarra
Larunbata, 30. Azaroa 2019
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Abanto
Ostirala, 06. Abendua 2019
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Indautxu
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - San Pedro S.D.
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Gernika C.S.D.
Larunbata, 14. Abendua 2019
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Aurrera Ondarroa S.D.
Ostirala, 20. Abendua 2019
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Padura
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Indautxu
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Iurretako
Larunbata, 28. Abendua 2019
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - San Pedro S.D.
Ostirala, 03. Urtarrila 2020
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - SD Erandio
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Aurrera Ondarroa S.D.
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - SD Erandio
Ostirala, 10. Urtarrila 2020
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Elorrio
Larunbata, 11. Urtarrila 2020
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Sondika
Ostirala, 17. Urtarrila 2020
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Sondika
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Derio
Larunbata, 18. Urtarrila 2020
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Gatika
Ostirala, 31. Urtarrila 2020
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - San Pedro S.D.
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Gernika C.S.D.
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Zamudio S.D
Larunbata, 01. Otsaila 2020
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - SD Erandio
Ostirala, 14. Otsaila 2020
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Iurretako
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Padura
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Padura
Larunbata, 22. Otsaila 2020
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Iurretako
Ostirala, 28. Otsaila 2020
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Getxo C.D.
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Iurretako
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Derio
Larunbata, 07. Martxoa 2020
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Gernika C.S.D.
Ostirala, 13. Martxoa 2020
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Galdakao
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Zamudio S.D
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Abanto
Larunbata, 21. Martxoa 2020
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Uritarra
Ostirala, 27. Martxoa 2020
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Dinamo San Juan
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Abanto
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Getxo C.D.
Ostirala, 03. Apirila 2020
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Gatika
Larunbata, 04. Apirila 2020
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Getxo C.D.
Ostirala, 10. Apirila 2020
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Gernika C.S.D.
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Indautxu
Ostirala, 17. Apirila 2020
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Elorrio
Larunbata, 18. Apirila 2020
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Indautxu
Ostirala, 24. Apirila 2020
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Abanto
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Galdakao
Ostirala, 01. Maiatza 2020
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Uritarra
Larunbata, 02. Maiatza 2020
17:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Galdakao
Ostirala, 08. Maiatza 2020
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Uritarra
20:00 Ohorezko maila 19-20 Bermeo F.T. - Gatika