bermeo futbol taldea

1950 urtean sortua

2. Partidu Solidarioa - Eutsi gogor danok batera

2. Partidu Solidarioa - Eutsi gogor danok batera

Eutsi Gogor

By Administrador

II. Partido Solidario EUTSI GOGOR DANOK BATERA Bermeo - Santuxtu (Itxasgane | 04/08/18 11:00 h ) La Asociación sin ánimo de lucro, EUTSI GOGOR DANOK BATERA (EGDB), nace con el objetivo…

More...
Bermeo 18/19

Bermeo 18/19

2018-2019

By Administrador

Entrenatzaile bezala Pablo Turrillas konfirmatutu ondoren, datorren denboraldirako plantilla berritzen hasi dira lehen taldeko teknikariak.

More...
Pablo Turrillas Bermeo-ren entrenatzaile barria

Pablo Turrillas Bermeo-ren entrenatzaile barria

Tagline

By Administrador

Pablo Turrilas izango da Bermeo-ren entrenatzailea 2018-2019 denboraldirako. Debatarra Bermeo Klub-arekin adostasunera iritsi da hirugarren mailako hurrengo entrenatzailea izateko.

More...
Alain eta Borja dira Bermeo B -ko entrenatzaileak

Alain eta Borja dira Bermeo B -ko entrenatzaileak

Bermeo B

By Administrador

Alain Atxikallende eta Borja del Rio "Leke" izango dira Bermeo B -ko entrenatzaile berriak 2018-2019 denboraldian

More...
Klubeko kamisetak salgai

Klubeko kamisetak salgai

Kamisetak

By Administrador

Bermeo Futbol Taldeak klubeko kamisetak salgai jarri ditu 28€ tan. Kamiseta nahi duen guztiek talla probatzera pasatu beharko dira klubeko bulegoetatik.

More...
Reglamento Interno

Reglamento Interno

Reglamento Interno

By Administrador

El Bermeo Futbol Taldea ha aprobado un Reglamento de Régimen Interno con el objeto de regular el funcionamiento del Club, dentro del marco constituido por la Legislación deportiva vigente....  

More...

Taldeak

 

 

 

   

 

Hurrengo Partidua
Venue: Itxas Gane Datum Lr, 25. Abu. 2018 Beginn 17:00
Bermeo F.T.
Bermeo
-:- Beasain S.D.
Beasain

Entrenatzaile bezala Pablo Turrillas konfirmatutu ondoren, datorren denboraldirako plantilla berritzen hasi dira lehen taldeko teknikariak.

Sail honetan joango gara jartzen Bermeo 2018 / 2019 plantillarako mugimendu guztiak. Entrenamenduak Uztailaren 19an hasiko dira 19:00h tan Itxasganen.

BERMEO 2018-2019

Teknikariak

  • Entrenatzailea: Pablo Turrillas
  • Bigarrena: Andoni Urkiri
  • Atezainen entrenatzailea: Sergio F. Nolla
  • Prestatzaile fisiokoa: Unai Algorta
  • Masajista: Maider Goienetxea
  • Delegatua: Mikel Roman

Jokalariak

  • Igor Ispizua (Bermeo F.T.)
  • Xabier Zulueta (Bermeo F.T.)
  • Jabi Tarantino (Bermeo F.T.)
  • Gotzon Basaldua (Bermeo F.T.)
  • Ibon Erauzkin (Bermeo F.T.)
  • Andoni Nuñez (Bermeo F.T.)
  • Borja Etxebarriazarraga (Bermeo F.T.)
  • Unai Marino (Eibar)
  • Ibon Diez (Bermeo F.T.)
  • Unai Santamaria (Bermeo F.T.)
  • Markel Goienetxea (Bermeo F.T.)
  • Ioritz Bilbao "Maka" (Bermeo F.T.)
  • Eneko Basaldua (Athletic-ek utzita)
  • Ander Egileor (CD Getxo)
  • Aitor Arberas (CD Getxo)
  • Karlos Uriarte (Bermeo F.T.)
  • Enzo Leon (Retuerto)
  • Unai Intxausti (CD Getxo)
  • Mikel Zaton (Sestao River)
  • Julen Uriguen (CD Getxo)

Aurredenboraldia egingo dute

  • Hermann Pelissier (Bermeo B)
  • Gorka Garai (Bermeo B)
  • Jon Nieto (Jubenil A)
  • Ibon Oar-Arteta (Jubenil A)
  • Asier De Balenciaga (Jubenil A)
  • Jon Goirizelaia (Jubenil A)
  • Luka Gianotti (Jubenil A)
  • Jorge Uriarte (Jubenil A)
  • Xabier Olaeta (Jubenil A)
  • Jon Jodar "Jota" (Danok Bat)
  • Paul Goikoetxea (Urbieta)

Aurredenboraldiko Lagunartekoak

  1. Abuztuak 4 | 11:00h (Itxasgane) Bermeo - Santutxu
  2. Abuztuak 8 | 19:00h (Itxasgane) Bermeo - Amorebieta
  3. Abuztuak 11 | 11:30h (Zaldupe) Aurrera Ondarroa - Bermeo
  4. Abuztuak 15 | 11:00 (Itxasgane) Bermeo - Zamudio
  5. Abuztuak 18 | 11:00 (Garmendipe) Lagun Onak - Bermeo

Harrobia | Talde Federatuak

Babesleak

Twitter