bermeo futbol taldea

1950 urtean sortua

2018/2019 Sasoirako bazkide agiriak

2018/2019 Sasoirako bazkide agiriak

Bazkide agiriak

By Admin.

Klubak bere bazkide guztiei komunikatzen die Abuztuaren 22tik aurrera, 2018 / 2019 sasoirako bazkide-agiriak erretiratu ahal izango direla klubeko bulegoetan.

More...
Harrobiko taldeen aurredenboraldiaren hasiera

Harrobiko taldeen aurredenboraldiaren hasiera

Harrobiko entrenamenduen hasiera

By Admin.

Klubeko talde federatuek  astelehen honetatik aurrera hasiko dituzte aurredenboraldiko entrenamenduak, Ordutegiak honek izango dira:

More...
Bermeo 18/19

Bermeo 18/19

2018-2019

By Admin.

Entrenatzaile bezala Pablo Turrillas konfirmatutu ondoren, datorren denboraldirako plantilla berritzen hasi dira lehen taldeko teknikariak.

More...
Klubeko kamisetak salgai

Klubeko kamisetak salgai

Kamisetak

By Admin.

Bermeo Futbol Taldeak klubeko kamisetak salgai jarri ditu 28€ tan. Kamiseta nahi duen guztiek talla probatzera pasatu beharko dira klubeko bulegoetatik.

More...
Reglamento Interno

Reglamento Interno

Reglamento Interno

By Admin.

El Bermeo Futbol Taldea ha aprobado un Reglamento de Régimen Interno con el objeto de regular el funcionamiento del Club, dentro del marco constituido por la Legislación deportiva vigente....  

More...

Taldeak

 

 

 

   

 

Azken Partidua
Venue: Garmendipe Datum Lr, 18. Abu. 2018 Beginn 11:00
Lagun Onak C.D.
Lagun Onak
3:1 Bermeo F.T.
Bermeo
Hurrengo Partidua
Venue: Itxas Gane Datum Lr, 25. Abu. 2018 Beginn 17:00
Bermeo F.T.
Bermeo
-:- Beasain S.D.
Beasain

Entrenatzaile bezala Pablo Turrillas konfirmatutu ondoren, datorren denboraldirako plantilla berritzen hasi dira lehen taldeko teknikariak.

Sail honetan joango gara jartzen Bermeo 2018 / 2019 plantillarako mugimendu guztiak. Entrenamenduak Uztailaren 19an hasiko dira 19:00h tan Itxasganen.

BERMEO 2018-2019

Teknikariak

  • Entrenatzailea: Pablo Turrillas
  • Bigarrena: Andoni Urkiri
  • Atezainen entrenatzailea: Sergio F. Nolla
  • Prestatzaile fisiokoa: Unai Algorta
  • Masajista: Maider Goienetxea
  • Delegatua: Mikel Roman

Jokalariak

  • Igor Ispizua (Bermeo F.T.)
  • Xabier Zulueta (Bermeo F.T.)
  • Jabi Tarantino (Bermeo F.T.)
  • Gotzon Basaldua (Bermeo F.T.)
  • Ibon Erauzkin (Bermeo F.T.)
  • Andoni Nuñez (Bermeo F.T.)
  • Borja Etxebarriazarraga (Bermeo F.T.)
  • Unai Marino (Eibar)
  • Ibon Diez (Bermeo F.T.)
  • Unai Santamaria (Bermeo F.T.)
  • Markel Goienetxea (Bermeo F.T.)
  • Ioritz Bilbao "Maka" (Bermeo F.T.)
  • Eneko Basaldua (Athletic-ek utzita)
  • Ander Egileor (CD Getxo)
  • Aitor Arberas (CD Getxo)
  • Karlos Uriarte (Bermeo F.T.)
  • Enzo Leon (Retuerto)
  • Unai Intxausti (CD Getxo)
  • Mikel Zaton (Sestao River)
  • Julen Uriguen (CD Getxo)
  • Beñat Alonso (Arratia)
  • Aitor Bilbao (Sanboiana)

Aurredenboraldia egingo dute

  • Hermann Pelissier (Bermeo B)
  • Gorka Garai (Bermeo B)
  • Jon Nieto (Jubenil A)
  • Ibon Oar-Arteta (Jubenil A)
  • Asier De Balenciaga (Jubenil A)
  • Jon Goirizelaia (Jubenil A)
  • Luka Gianotti (Jubenil A)
  • Jorge Uriarte (Jubenil A)
  • Xabier Olaeta (Jubenil A)
  • Jon Jodar "Jota" (Danok Bat)
  • Paul Goikoetxea (Urbieta)

Aurredenboraldiko Lagunartekoak

  1. Abuztuak 4 | 11:00h (Itxasgane) Bermeo - Santutxu
  2. Abuztuak 8 | 19:00h (Itxasgane) Bermeo - Amorebieta
  3. Abuztuak 11 | 11:30h (Zaldupe) Aurrera Ondarroa - Bermeo
  4. Abuztuak 15 | 11:00 (Itxasgane) Bermeo - Zamudio
  5. Abuztuak 18 | 11:00 (Garmendipe) Lagun Onak - Bermeo

Harrobia | Talde Federatuak

Babesleak

Twitter